KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11565368
nr 1156 5368
Paula Rindborg
(f. 1974), Sverige
Blandteknik, Underground nr 7, signerad, daterad 2010. 55x46 cm
Kondition: oramad
Paula Rindborg, brasiliansk-svensk bildkonstnär och designer född i Rio de Janeiro 1974.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:22:55
22/1 18:17:55
Paula Rindborg
Läs mer om Paula Rindborg